Mutluluk Dolu Hediyelerle Çalışanlarınızı Özel Hissettirin

Kişiselleştirilebilir, kaliteli, %100 mutluluk garantili! Çalışma arkadaşlarınız, iş ortaklarınız ve müşterileriniz için her bakışta onları mutlu edecek hediyeler seçin. Doğum günleri, özel günler ve kutlamalar, Sosyopix’in kişiselleştirilebilir yenilikçi hediyeler ile şimdi daha da anlamlı. Çalışanlarınız için hediye seçmek şimdi çok kolay! Kurumsal Kataloğu İndir
Neden Sosyopix?
Türkiye’nin en büyük kişiselleştirilmiş hediye platformu Sosyopix, “iyi ki” dedirten hediyeler ile kaliteyi uygun fiyata sunuyor. Ekip arkadaşlarınızı mutlu etmenizi sağlayacak, motivasyonununu ve sadakatini artıracak, sizleri de her anlamda mutlu edecek zahmetsiz bir alım süreci ile hayallerinizdeki hediyeye ulaştıracak kutuyu gelin birlikte hazırlayalım. 1.8 milyonluk Sosyopix Ailemize siz de katılın! İletişime Geç
%100 Müşteri Memnuniyeti 🎉 Sosyopix’te yılbaşı, kurum içi etkinlik, kadınlar günü, yıldönümü ve özel günler için mutluluk veren hediyeler hazırlıyoruz!
Avantajlı Fiyatlar 🎁 Şirketinizin ihtiyaçlarına uygun en kaliteli ürünleri avantajlı fiyatlarla sunuyor, Sosyopix garantisi veriyoruz.
Kişiselleştirilebilir ❤️ İstenildiği takdirde hediye kutuları ve kutuların içerisindeki ürünleri markanıza özel kişiselleştirebiliyoruz.
Hızlı Teslimat 🚚 Kargo süreçleri ile siz uğraşmayın! Seçtiğiniz hediye kutuları ve ürünleri büyük bir özenle hazırlayıp en hızlı şekilde teslim etmek bizim işimiz.

Hediye Kutularımız

Sosyopix, markanıza en uygun hediyeyi seçebilmeniz için burada! Özel içeriklerle hazırlanan hediye kutuları ile mutlu bir çalışma ortamı çok yakın… Sizin için hazırladığımız birbirinden güzel ürünlerle bezenmiş kutulara göz atın!
İletişime Geç

Yardımcı olmayı seviyoruz
Mutlu müşterilerimiz

Yıllardır keyifle çalıştığımız, cesur girişimleriyle her seferinde bizi şaşırtmayı başaran, beklenmedik sürprizlerle yüzümüzü güldüren :) kıymetli partnerimiz iyi ki varsınız!
Meltem ŞENTÜRK Vodafone - Campaign Management Specialist

Hazırlanma Süreci

Seçeceğiniz ya da markanıza uygun kişiselleştirebileceğiniz kurumsal hediyeleri kendi üretim tesisimizde özenle hazırlıyoruz.
Çalışanlarınıza motivasyon sağlamak, onlara eşsiz bir hediye deneyimi yaşatmak için markanıza özel kişiselleştiriyoruz.
Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren önerilerinize ve taleplerinize değer veriyoruz.

Her dilediğinizde ulaşılabilir olarak, anlık değişim taleplerinize hemen cevap verebiliyoruz. İletişimde olduğumuz tüm bu süreçte çalışanlarınıza en uygun bütçeyle, en iyi hediyeyi, en hızlı şekilde sizi zahmete sokmadan hazırlıyor, adreslerine gönderiyoruz.
İletişime Geç
Sıkça Sorulan Sorular

Bugün iletişime geçin!

Hemen formu doldurun ya da bize mail veya telefonla ulaşın, hayallerinizdeki hediyeyi beraber hazırlayalım.